Менеджер світової економіки

Перша доларів розвинутій формі німецьку валюту вище, яка використовувалася до 1873 року. Через деякий час долар нехай німецька Марка буде з’явилося. Після іспанських монет називалися зазвичай долара. Вони кажуть, що поява знака долара $ взяли свій початок безпосередньо звідти. Довгий шматок фрази з восьми позначають як схрещені вісім і, нарешті, воно стало офіційним знаком долара.

Що стосується банкнот зовнішнім виглядом, можна сказати, що долари історія яких налічує багато змін. Деякі з перших доларів був схожий конфесій зробили на білизна-бавовняної папері. Один край був нерівномірним і заглушку з копією грошової одиниці витримували при монетного двору і служили для доказу справжності банкнот. Поточний курс долар має більш серйозні помилкової захисту, але, тим не менш одна випадково зустрів фальшивих нот досить часто.

США використовує ноти номіналом 1, 5, 10, 20, 50, 100, 150, 500, 1000, 5000 і 10000, але з банкнотами значення більше 100 доларів забороняється приймати за межами Америки, і можна побачити їх дуже рідко можна використовувати в звичайному житті. Більшість таких банкнот використовуються тільки банками або юридичними особами.

Долар дійсно вважається одним з найбільш стабільних валют. Найбільші фінансові компанії та фірми безпосередньо залежить від ситуації і доларів швидкість є одним з найбільш важливих факторів. Його падіння або підвищення може привести до кризи не тільки в Америці, але і в багатьох інших країнах.

Для прогнозування нестабільна економічна ситуація, пов’язана з різкою зміною курсу, банки роблять долари прогнозу, який залежить від багатьох факторів.

Після Євро будучи виявилося, долар, здається, якось послабити свої позиції, але він як і раніше зберігає досить велика частина економічного ринку. Незважаючи на Європ справу з євро все більше і більше, треба говорити не про зниження долара означає, до фінансових структур і окремим громадянам.

Там буде досить довгий час, протягом якого вона буде оцінюватися як стабільна валюта не тільки на території США, але і в інших розвинених країнах світу.