Крок за кроком, управління капіталом на форекс

Ми всі знаємо, що управління грошима має вирішальне значення в реальній торгівлі. У разі фатальною помилкою, управління грошовими коштами може буквально врятувати ваш аккаунт від того, знищили чистою. Що таке правильний спосіб управління активами? Як ви повинні торгувати, щоб мінімізувати можливі втрати? Це міні рахунках допомагаючи початківцям, або насправді фактично перешкоджаючи і більш ризикованим?

Для того щоб вижити валютному ринку та створення прибутку, давайте розглянемо наступне:

1. Розуміти важелі і рівнем ризику

Хоча деякі професійні трейдери можна припустити, що ризикую не більше 10% про право, я особисто не запропонував би йти в будь-якому місці вище, ніж 2% від вашого балансу торгівельного рахунку в кожній угоді.

Чому тримати такий низький профіль? Ризикуючи тільки 2% ваших коштів дає вам здатність переносити волатильності ринку. У разі, якщо торгівля йде не в той бік, ви зможете вийти з себе торгові і спробуйте ще раз, замість того, щоб маржін-колл, коли ваші кошти вдарив нуля.

Втрата є частиною гри – є хороші і погані дні. Будьте готові, що ви не будете перемоги прибуток кожен день. Ваша мета, щоб захистити ваші гроші і зробити свій виграш більше, ніж втрати протягом тривалого періоду часу. Якщо ви можете це зробити – ви можете називати себе професійним трейдером форекс!

2. Запишіть свої прибутки і збитки

Ведіть щоденник вашого прибутку і збитки (ви можете ввести його в документ Excel або запишіть від руки – все, що працює краще для вас). Важливо проаналізувати результати – у разі, якщо ви втрачаєте більше, ніж перемога, настав час переглянути свою торгову стратегію.

3. Практика з демо-рахунки

Деякі трейдери говорять, що демо-рахунках трата часу, тому що ви насправді не торгують реальними грошима, так що ви не схильні до страху, жадібності та інших емоційних перешкод, які повинні бути замкнені!

Я особисто думаю, що потрібно на практиці з демо-рахунки і перейти на вашу стратегію, перш ніж стрибати в глибоку воду реальної торгівлі форекс гроші. Сьогодні практично всі брокери пропонують безкоштовні демо-рахунки з усіма особливостями реального торгового рахунку. Навіть якщо ви не відчуваєте емоційні травми можливо тільки при реальній торгівлі, практиці ніколи не було марно!

4. Мати достатній капітал на торгівлі

Найгірше, що ви можете зробити, щоб себе намагається торгувати без достатньої кількості грошей на вашому рахунку. Трейдер з обмеженим капіталом є не тільки підкреслив, трейдера, але і трейдер, який вдарить маржін-колл і будуть прийняті з торгівлі так часто, що він або вона не зможе зрозуміти торгам на всіх!

Так що про міні-рахунки з низькими вимогами мінімальний депозит? Я маю на увазі, одна з причин, чому на ринку Форекс є настільки привабливим для початківців малих рахунків. Тим не менше, ці невеликі рахунки раз ті рахунки, які отримати знищені майже миттєво, залишаючи початківців з почуттям низької самооцінки і, можливо, повне розчарування.

5. Знайдіть комфортну зону

Перед входом в угоду, вирішити, скільки грошей ви готові втратити і чи є вона впливає на ваше повсякденне живих в будь-якому випадку. Ніколи не торгуйте суму, яку ви не можете втратити – форекс не колесо фортуни. Ви не збираєтеся стати мільйонером, чарівним входу в угоду, вгадавши напрямок і сподіваємося на краще.

6. Візьміть частини прибутку,

Як тільки ви починаєте отримувати прибуток, це не означає, що ви повинні бути ризикуючи всі ці гроші за один раз. Чи не кладіть всі яйця в одну корзину! Якщо ви робите велику і збільшувати розмір позиції, сума збитку, а збільшується. Це означає, що, в якийсь момент ви можете бути ризикуючи поїздку на Гаваї, будинок або навіть виходу на пенсію у віці 30 років! Не ставте так багато тиску на себе, тому що це може призвести тільки до помилкових рішень на основі емоцій.

Кращий спосіб боротьби з такого роду ситуації, щоб взяти частину прибутку, що на щотижневій, щомісячної або навіть щорічній основі. Хитрість полягає в тому, щоб зробити це систематично, а не створювати купу величезні суми грошей в одному торговому рахунку.