Кращий Forex торгової системи зробити Х’ю прибуток

Торгівлі на ринку Форекс є захоплюючий спосіб заробляти купу грошей, втім як і з усіма бізнес-можливостей тільки деякі люди є успішними. Сьогодні є багато хороших торгових систем, пропонованих в Інтернеті, так чому ж не кожен робить купу грошей. Відповідь проста, це ще не торгівлі, ніж з використанням кращих торговельної системи.

Я досліджував різні поведінку тих, хто зберегли успішну кар’єру торгового і ті, у яких є подібні торгові системи, але не були в змозі підтримувати торговий бізнес і записав поради і стратегії, які допоможуть вам прийняти вашу торговельну до наступного рівні.

Ця інформація не тільки для початківців, але важливо, щоб кожен торгівлі на ринку Форекс.
Я згоден вам потрібно найкраще форекс система, на жаль цього не достатньо, ви також повинні дотримуватися цих порад:

Торговий Рада 1: Управління капіталом.

Перш ніж будь-хто починає торгувати важливо зрозуміти, якими законами ймовірності роботи. Якщо ви знаєте, що ваша система дасть вам 60/40 Частка перемог довгостроковій перспективі (і це виграшна система) ваші перемоги можуть бути змішані з втратами, проте може статися, що ваш перший 4 з 10 угод програти, це може посилити вашу перші 40 з 100 торгів втрати.

Як багато трейдерів все одно довелося б будь-яку столицю і бути готовим піти на перемогу найближчі 6 або 60 угод? Цим пояснюється необхідність обмежити торгівлю до 1% від свого капіталу, це дасть вам 100 угод, перш ніж втратити свій капітал.

Багато трейдерів після програшної угоди думаю, що подвоєння в такій угоді це найпростіший спосіб, щоб повернутися на правильний шлях. Це не відповідь. Дозвольте мені пояснити, відновлення загублених Capital. Наприклад, якщо ви починаєте з $ 10,000.00 і втратити 20% ви втратили $ 2000,00, а залишок у $ 8,000.00. На побіжний погляд легко думаєте, що потрібно, щоб виграти 20% від вашого капіталу назад, і ви будете навіть. Однак, це не так. Ви насправді потрібно, щоб виграти 25% від вашого залишився капіталу ($ 8000), щоб бути ще. У% від втрат у порівнянні з первісною капітал збільшується так само%, повинні бути ще збільшиться. При 50% втрати первісного капіталу $ 10000 залишився капітал становить $ 5000,00, і ви маєте потребу в 100% від залишився капіталу, щоб повернутися до $ 10000.
($ 5000 + $ 5000 = $ 10000).

Пам’ятайте, що якщо у вас є більш ніж одним торговим відкритим в той же час, хоча кожен з них може бути тільки 1% свого капіталу, ваш фактичний ризик становить 3% (1% + 1% + 1% = 3%). Наявність плану управління ризиками буде тримати вас у торгівлі та можливість накопичувати відмінну прибуток.

Торговий Рада 2. психології і розумових навичок торгівлі.

Всі трейдери мають доступ до подібної інформації, але тільки 10 -20% є успішними, а в змозі досягти стійкий прибуток. Навіть знаючи вище чайові не достатньо це зводиться до вас, трейдера. Вдалі трейдери мають наступні атрибути. Дисципліна, терпіння і впевненість.
Ви повинні мати дисципліну, щоб планувати свою торгівлю заздалегідь і там, де ви входите в торгівлю і, де ви виходите, залишайтеся з вашою системою і не порушують правила торгівлі та ваші не отримують емоційно з ринком і що відбувається.

Довіра грає велику роль в успішній торгівлі. Ви повинні вірити в себе і свої здібності до аналізу ринку в іншому випадку це занадто важко, щоб прийняти правильне рішення.

Дуже заманливо поспішати з торгівлею, будьте терплячі, почекайте, поки система, щоб сказати вам, коли торгувати, а не намагатися зробити сигнали відповідають вашій системі. Пам’ятайте, ринок відкритий 6 днів на тиждень 24 години на добу і момент для торгівлі відбудеться. Короткострокові трейдери можуть бути дуже спокуса торгувати проти тенденції коротка через розчарування, на жаль, результати, як правило, бідні.
Торговий повинні розглядатися як бізнес з планом, цілі та стратегії. Використовуйте кращі системи (див. нижче), а також пам’ятати ці поради.

Я сподіваюся, що ця інформація допоможе вам стати успішним трейдером.