Зони, вільні від навчання форекс час – що це таке

Forex торгові зони часу може бути важким і складним для середнього трейдера. Як і багато інші трейдери, коли я починав цю торгівлю 24 години глобальному, готівковому ринку, я не міг зробити багато сенсу з питанням часового поясу. Тим не менш, що змінилося з плином часу і в статті я дам вам на кількох основних ідеї про те, як я звертаюся з цього ринку і, коли вам підготуватися до наступного торговельного дня, він допоможе вам.

Спочатку ви повинні думати про те, де ви живете, або місця, де ви робите вашу вільної торгівлі на Форекс від навчання. Це найбільш важливий фактор, який впливає на це 24 ринку наша дивилися. Наприклад, припустимо, ви живете в Каліфорнії, який знаходиться на за стандартним тихоокеанським часом і на Західному узбережжі США, яка в три години менше часом Східного узбережжя в Нью-Йорку.

Тепер, коли ми знаємо, що торгівля буде зроблено в Каліфорнії, що на 3 години менше, ніж Нью-Йорк, ми можемо почати планувати наше безкоштовне навчання форекс торгового дня. На цьому ринку, який йде 24 годин і ніколи не спить (у той час як вона заспокоюється у вихідні та великих міжнародних свят), коли Нью-Йорк фінансових центрів закрити торговельний день зупиняється і скидається близько 5 вечора за східним поясним часом і банківські центри на Далекому Сході, як Гонконзі і Токіо відкриття, починаючи свій новий день, приблизно в цей же час. Так з цим на увазі, що це найкраща ідея, щоб мати торгові графіки побудована таким чином, що щоденне використання свічки або бару використання закривається щодня о 5 вечора EST.

Тепер, коли ми з’ясували, ми торгуємо з Заходу США Узбережжя, яке на 3 години менше за східним поясним часом Нью-Йорк, і ми знаємо, коли ринок скидає і зупиняється, щоб почати новий день. Наступним важливим моментом є те, коли ви будете готові отримати і будувати плани на наступний день. Якщо Каліфорнії, де ви живете, як і наш приклад, і вам трапиться бути сова то, можливо, ви хотіли б, щоб підготуватися для торгівлі на Лондонській сесії якого становить від 1 ранку PST-4 ранку або 4 ранку до 7 ранку PST. Може бути, вам подобається спати, і ви хочете спати протягом сесії в Лондоні, але немає жодної проблеми вставали рано, близько 4 ранку Стандартне тихоокеанський час так що ви отримаєте вид наприкінці лондонській сесії і приготуйтеся до початку Нью-Йорку сесії, який отримує хороший старт о 8:30 ранку EST або 5:30 ранку за тихоокеанським часом. Може бути, ви не любите рано вставати, і тому ви віддаєте перевагу бути середині дня трейдер, це не проблема. Просто почекайте, поки близько 2 вечора за стандартним тихоокеанським часом, коли день починається в Токіо і ви можете торгувати FX під час сесії, що основним ринком.

Тепер ви чітко володіти знаннями з основних зон форекс час і ваші дні можуть бути заплановані відповідно. Майте на увазі, планування і готується є найбільш важливими факторами, але часто упускається з виду успіху в цьому бізнесі і будь-який інший бізнес. Міркуючи про це через вас повинні бути в змозі планувати свій вільний день навчання форекс.