Дізнайтеся Forex Trading правильному шляху

Як тільки я почала насолоджуватися отримання прибутку на валютному ринку, пройшов слух, кого я знаю, почали питати мене, якщо я буду вчити їх про світ торгівлі іноземною валютою. Це те, що я кажу їм:

Перше, що готуватися до доленосних пригода! Після того як ви отримаєте смак заробляти гроші, сидячи перед монітором комп’ютера, немає шляху назад.

Потім, після отримання їх усіх загорівся (я один з цих людей, які отримують захоплені, що я вірю в – може “допомогти йому), я отримую їх у безкоштовному демо-рахунку якнайшвидше, зазвичай протягом декількох хвилин.

Тоді, я показав їм, як використовувати онлайн факторії (безкоштовне програмне забезпечення, яке дозволяє вам використовувати ваш демо-рахунок, щоб взаємодіяти з найбільшим грошового ринку в світі – з більш ніж 1,5 трильйона доларів грошей з одних рук в день – величезний ринок). Чудова річ ці безкоштовні демо-рахунки є те, що вони точно так само, як і реальної торгівлі – на відміну від навчання, як інвестувати у фондовий ринок, наприклад, де ви повинні вдавати, що хтось буде продавати вам, а хтось буде купувати у вас – і це не реально взагалі! Ринок Форекс є так рідина (миттєвий покупців і продавців), що і демо і реальних рахунках ведуть себе точно так само! Що це відмінний спосіб дізнатися – коли ви перемикаєтеся на реальному рахунку, ви навіть не можу сказати.

Тоді, я отримую їх на практиці, використовуючи різні перевірені методи, за їх демо-рахунки поки вони відчувають себе комфортно, що вони послідовно отримання прибутку. Спочатку ніби нічого, вам потрібно дізнатися у фахівців. Вам потрібен наставник, щоб навчити вас. Ви не можете просто робити те, що «думають» працюватиме – ви повинні навчитися методам, які дійсно працюють. Торгівля є одночасно наукою і мистецтвом, тому практика дуже цінно, перш ніж почати торгувати на реальні гроші. Я кажу їм, бути терплячим, гострих відчуттів не за горами!

Потім настає день, вони відкрити реальний рахунок і почати торгувати на міні-рахунку (призначений як для початківців або тих, хто хоче зробити менше, але реально, торгових операцій). Як тільки вони бачать реальні гроші робляться, вони навряд чи можуть чекати, щоб торгувати у звичайному рахунку – але знову ж я кажу їм на практиці, тому що тепер торгує реальні. Тому що вони зробили свою домашню роботу і практикуються перевірені методи з демо-рахунки, перехід на реальний рахунок легко – найважча частина навчання не трясти на вашому місці, коли вони входять в цю захоплюючу арену вздовж боку найбагатших людей у ​​світі. Зберігаючи спокій займає деякий час, а потім вони прийшли до усвідомлення того, що вони теж знаходяться на їх шляху, щоб зробити більше грошей, ніж вони могли собі уявити.

Те, що вразило мене, коли я вперше подивився у форекс була кількість доступних сайтів, що пропонують нескінченні обіцянки про багатства які будуть зроблені форекс. Проте, в той же час, я швидко дізнався від справжніх експертів, що більшість людей, які слідують цій раді втратити всі свої інвестиції протягом перших кількох місяців! Ось це так! Так що, не бажаючи, щоб зробити цю величезну помилку, я пішов раді Зараз я надаю своїм друзям. Почніть з демо, то міні-рахунок і, нарешті, перейти до регулярної уваги всі, будучи наставником тих, хто дійсно знає, як отримати прибуток на ринку Форекс.

Слідуючи цій раді себе, я пережив перші кілька місяців, і тепер роблять чудові прибуток! Я люблю його!

Дуг сірого