Денна торгівля – поширена помилка, що побачите ви втрачаєте

День торговельні системи і методи є одним з найпопулярніших способів заробити на Форекс.

Давайте подивимося на поширену помилку щодо торгового дня, що вам потрібно, щоб уникнути, щоб заробити гроші.

Ось найпоширеніша помилка торгового дня.

Вірячи, що логіка працює

Мене вражає те, що люди не бачать, що шанси проти вас, коли ви день торгівлі як логіки воно грунтується на просто не відповідає дійсності.

Велика помилка зі всіх є те, що люди думають, що вони можуть робити гроші довгостроковій перспективі форекс торговий день.

Так чому ви не можете виграти?

Його здоровий глузд, насправді – якщо ці відомості недостовірні і не можуть бути використані.

Подумайте про це:

Трильйони доларів торгуються щодня мільйони трейдерів все з різними інвестиційними цілями і рівнем кваліфікації.

Дуже мало звертав уваги на денній волатильності (це, очевидно, випадково) і денних діапазонів, які просто не актуальні – волатильність на щоденній сесії йде скрізь, де він хоче.

Більшість трейдерів прийняти цей факт, але не вони денні трейдери вважають, що є порядок в годинної або денної кадрів і, звичайно, це не так.

Ні показників роботи в короткі проміжки часу

День трейдерів, звичайно, використовувати опорні точки і підтримкою і опором увійти в угоду і місця зупинок і дивуються, чому вони постійно перервані роботу.

Денна торгівля порушує одне з фундаментальних правил інвестицій

Що, звичайно, перспективі прибуток і скоротити втрати швидко

Звичайно денних трейдерів скоротити втрати швидко і тримати їх маленькими, і вони, звичайно, мати їх багато!

День трейдерів, хоча і не може запустити прибутку. Це чуже торговий день, вони раді шкіру голови кілька очок і отримати ніякого прибутку вони можуть, але, звичайно, вони ніколи не можуть охопити величезну кількість невеликих втрат, які вони виробляють.

У результаті, щоб покладатися на ненадійні дані багато невеликих втрат і кілька невеликих прибутків, які бачить їх знищили з плином часу.

спробуйте цей тест

Знайти день трейдера, який може дати вам реальний досвід час прибуток, отриманий на ринку в довгостроковій перспективі говорять 2 або 3 років, і ви не будете отримувати той.

Є багато продавців, що продають системи торгового дня і вони роблять гроші від продажу їх метод до вас і не настільки дурний, щоб торгувати самим.

Вони виробляють гіпотетичні запису треку, які зроблені заднім числом.

Це не важко, коли ви знаєте, будь-якої ціни закриття можуть робити гроші!

Реальний доказ робить гроші і справа в тому торговий день не спосіб зробити це і попросити реальний досвід, і ви не будете отримувати той.

Отримати шанси на вашу користь

Найбільша помилка щодо торгового дня це вірити, що це працює – у нього немає і є набагато кращі способи заробляння грошей, де ви можете покласти шанси на вашу користь.