Два методи аналізу рухів на валютному ринку

Не у багатьох відношеннях Forex, іноземної валюти або валютного ринку не відрізняється від будь-якого іншого ринку і цін у великій мірі визначаються простим законам попиту та пропозиції. Якщо валюта користується попитом його ціна буде рости, але якщо попит низький його ціна буде падати.

Цей принцип досить простий для розуміння і можна подумати, що на цьому тлі, вона повинна бути досить легко передбачити руху валютних цін. На жаль, це не той випадок.

Аж до середини 1980-х років більшість трейдерів покладалися на метод, відомий як фундаментальний аналіз, щоб передбачити рух на ринку. Однак сьогодні все більше число трейдерів відвернулися від фундаментального аналізу на користь технічного аналізу, хоча як і раніше значна кількість трейдерів, які застрягли з фундаментальним аналізом, або які використовують його для резервного копіювання результатів їх технічного аналізу.

Давайте коротко розглянемо кожен з цих двох аналітичних методів.

фундаментальний аналіз

Принцип, що лежить в фундаментальному аналізі є те, що зміни в політичній, економічній і соціальних факторів, які диктують попит і пропозицію і рухів на ринку можна прогнозувати за допомогою вивчення цих факторів.

Таким чином, фундаментальний аналіз дивиться на політичні події та економічні дані, такі як інфляція, процентні ставки і показники торгівлі, а також соціальні дані, такі як рівень зайнятості. Історичні дані потім використовуються в якості основи для прогнозування руху у світлі поточних показників. Іншими словами аналіз, наприклад, про те, що зростання або падіння процентних ставок надали на валюту ціни минулого використовується для передбачення про те, що підвищення або пониження ставок сьогодні буде мати.

Найбільша проблема з фундаментальним аналізом полягає у величезній кількості даних, які повинні бути проаналізовані і в тому, що існує великий ступеня розбіжності з приводу, які дані важливі, а які ні. Він також вважає, в деяких колах, що, оскільки світ сильно змінився в останні роки багато з факторів, які могли вплинути на ціни на валюту в минулому, не обов’язково буде мати той же ефект сьогодні.

Можливо, одна з областей загальної згоди, однак, що аналіз балансу платежів країни має вирішальне значення для успіху фундаментального аналізу. Платіжний баланс є важливим, оскільки воно відображає приплив валюти в і з країни і ситуації, в якій гроші течуть у країну швидше, ніж вона тече з, або навпаки, буде явно зачіпають ціни на валюту. Аналізуючи, наскільки ціни буде залежати, звичайно, те, що гаряче обговорюється на фундаментальні аналітики.

технічний аналіз

Принцип, що лежить в технічному аналізі просто, що, в той час як політичні, економічні та соціальні фактори дійсно буде керувати ринком, не треба вчитися, або навіть зрозуміти, ці, тому що ці фактори в будь-якій комбінації ви вибираєте сталося знову і знову в минулого і їх вплив можна побачити, просто вивчення історичних даних про валютних курсів.

Відповідно, основним інструментом технічного аналітика є діаграма, точніше серію карт, які забезпечує графічне представлення ринку протягом довгого часу. Вивчення таких карток буде показати, що існують чіткі тенденції та закономірності в динаміці цін і так розширенні поточний графік на основі минулих моделей покаже напрямок, в якому валюта буде рухатися.

Як і фундаментального аналізу, існує широкий спектр різних інструментів для побудови графіків доступні і широко поширених розбіжностей, які є цінними і які мають меншу або мало користі.