Безкоштовні торгові сигнали Форекс

У мене є відмінний безкоштовний форекс сигнали поділитися з вами всіма. Сигнали є великими, щоб допомогти вам зрозуміти, валюту і зробити вигідні торгівлі.

Всі ці сигнали засновані з графіка свічник, тому важливо, що ви визнаєте зокрема точок графа свічник. Ви будете бачити прямокутні коробки, які відомі органам. Вони будуть або зелений (зросли в ціні) або червоний (впали в ціні). Там також буде вертикальної лінії стирчать через середину тіла, відомі як тінь.

Перший сигнал я хочу поговорити про те, що відомо як дзиги. Ви можете легко визначити за цим маленьким тілом, і дуже довгу тінь стирчать обох кінцях. Колір не має значення в даному випадку. Всі довгі тіні засобів є те, що є багато продавців і покупців, але так як тіло там дуже малі дійсно не було тенденції з’являтися ще. На щастя для нас, ми можемо з’ясувати, яким шляхом ця тенденція, ймовірно, піду. Якщо ви помітили, що тіло було великого і зеленого до цього моменту, можна прогнозувати, що тенденція до зниження стає. Якщо тіло було великим і червоним до цього моменту, можна прогнозувати, що тенденція стає.

Наступний сигнал є дожі. Це дуже схоже на дзиги але на цей раз немає тіла (або дуже мало). У цьому випадку тінь не має значення. Найцікавіше у всьому цьому є те, що це так легко визначити тенденції. Якщо ви подивитеся назад і подивитися, що тіло було зеленим і тепер у вас є дожі, ви можете сказати валюта перебуває в спадному тренді. Те ж саме вірно, якщо ви помітили, червоне тіло і вона тепер у дожі. Ви будете відчувати тенденцію до зростання в цьому випадку.

Це мої безкоштовних торгових сигналів, які я використовую кожен день. Ви повинні дати їм спробувати, так як вони повинні привести вас до більш прибуткових операцій.